Zdjęcia miesiąca 02_21

Wyróżnienia najlepszych zdjęć w lutym 2021. Prace uczniów i słuchaczy Kursów i Akademii Foto Oko

Poniższa publikacja dowodzi, że najbardziej skuteczna jest regularna, wielomiesięczna nauka. Największa liczba wyróżnionych zdjęć jest autorstwa słuchaczy studium fotografii online Akademii Foto Oko. Nie jest to epokowe odkrycie, raczej stwierdzenie faktu.

Chronologia publikacji wyróżnionych prac jest zachwiana. Obecnie mamy październik 2021, natomiast publikowane są tutaj zdjęcia z marca 2021. Wiąże się to z faktem, że idea cyklicznego konkursu powstała po opublikowaniu najlepszych prac ze stycznia 2021. Żeby wyłonić fotografów roku, sięgam do wszystkich wyróżnionych prac w 2021 roku.

Mam zgodę na publikację zdjęć wyróżnionych autorów na Red Focus, jednak, żeby formalności stało się za dość każda wyróżniona tutaj osoba musie wyrazić zgodę na dalszy udział w konkursie: http://kursy.foto-oko.pl/konkurs.php .

Fotografowie walczą w 15. kategoriach: portret, portret dziecięcy w plenerze, portret dziecięcy w studio, portret dziecięcy we wnętrzu, pejzaż, fotografia noworodkowa, fotografia ciążowa, martwa natura (to po prostu przedmioty), architektura, reportaż, street photo (fotografia uliczna), fotografia zwierzęca, fotografia kreacyjna, macro, fotografia okolicznościowa.

Najbardziej obsadzoną kategorią jest portret dziecięcy, stąd aż 3 dostępne kategorie.

Fot. Paulina Kotarska

Fot. Paulina Słonecka

Fot. Przemysław Kralka

Fot. Barbara Kuczyńska

Fot. Mirosław K.

Fot. Ilona Gęśla

Fot. Mariola Mierzwa-Dudzińska

Fot. Maciej Mąka