Szczerbata modelka reklamuje wodę toaletową

W nowym katalogu produktów Douglas natrafiłem na reklamę z modelką, mającą wyraźną przerwę w zębach przednich. Jako dyżurny krytyk reklam pozwalam sobie zaglądać modelkom w uzębienie. Ta reklama zdecydowanie odróżniała się od pozostałych i zwróciła moją uwagę. Czy to dobrze, czy źle?

2018_05_24_szczerbata_modelka_angel_muse_perfumy_mugler_02

Na stronie Wizaz.pl czytamy: „Angel Muse marki Thierry Mugler to orientalno – waniliowe perfumy dla kobiet, wydany w 2016. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quentin Bisch. Nuty zapachowe: nuta głowy: grejpfrut i różowy pieprz; nuta serca: orzech laskowy, bita śmietana i róża; nuta bazy: wetyweria i paczula.”

Zdjęcie: MGM – ebay, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=28066129

Modelka jest nie byle jaka, bo to córka samego Micka Jaggera i modelki Jerry Hall. Georgia May Jagger ma zaledwie 170cm wzrostu, ale występowała dla wielu znanych marek: Rimmel, Chanel Resort, H&M, Reserved, Hudson Jeans i Just Cavalli.

Georgia May urodą przypomina mi Brigitte Bardot. Bardotka miała dość duże przednie zęby, ale nie miała szpary pomiędzy nimi.

Negatywna cecha modelki może być w sposób niekorzystny kojarzona z produktem. Może być również pewnym wyróżnikiem wśród całej masy podobnych reklam. Odważne posunięcie firmy Thierry Mugler. A według Ciebie ta reklama to hit, czy kit?

Spot reklamowy

Nie ma więcej wpisów

Darmowy poradnik wideo:
Jak zacząć zarabiać na fotografii?

JAK POZYSKAĆ PIERWSZEGO KLIENTA?
Czas trwania 1h 26 minut.

Podziel się tym z przyjaciółmi