Timelaps z Pienin Kuby Jurkowskiego ze słynną sosną

Krajobraz z Sokolicy w Pieninach drastycznie się zmienił. Charakterystyczna poskręcana sosna, oceniana na 500 lat żywota, została uszkodzona podczas akcji ratunkowej. To był bardzo charakterystyczny i piękny element tego widoku. Szkoda… Postuluję, żeby sosnę wycięto, bo obecnie wygląda bardzo nieestetycznie. Po tym wypadku zdjęcia będą datowane na erę przed uszkodzeniem i po uszkodzeniu słynnego, rosochatego drzewa.

Jednym z wielu fotografów, którzy uwiecznili w wyjątkowy sposób ten widok w okresie przez wypadkiem był Kuba Jurkowski. W filmie poklatkowym Perseidy 2018 ukazuje charakterystyczny widok z Sokolicy w Pieninach oraz ikoniczną sosnę.

Auto o sobie: „W mojej fotografii staram się pokazać piękno otaczającego nas świata w zastanym świetle, niezależnie czy jest to górskie jezioro zabytkowy pałac, miejski skyline czy element nowoczesnej architektury.

Obecnie większość moich prac powstaje w Warszawie, staram się w nich pokazać miasto i jego elementy z możliwie jak najlepszej strony, często miesiącami czekam na optymalne warunki do wykonania poszczególnych fotografii.”

Więcej filmów i zdjęć na stronie autora: kubajurkowski.com

Nie ma więcej wpisów

Darmowy poradnik wideo:
Jak zacząć zarabiać na fotografii?

JAK POZYSKAĆ PIERWSZEGO KLIENTA?
Czas trwania 1h 26 minut.

Podziel się tym z przyjaciółmi