Spotkanie autorskie
z Karolem Nienartowiczem

„GÓROMANIA. To nieuleczalna choroba, ciężka do wyjaśnienia. To pasja i nałóg trwające latami.” Karol Nienartowicz

„Karol Nienartowicz fotografuje góry od 2003 roku. Po analogowych początkach w 2005 roku zainteresował się fotografią cyfrową, dzięki której tak naprawdę odkrył fotografowanie gór. Od tego momentu łączy pasję fotografowania z pasją do podróży trekkingowych po górach na całym świecie – w ciągu 7 lat odwiedził z aparatem 35 krajów na 4 kontynentach.

  Książka Górskie wyprawy fotograficzne Karola Nienartowicza

Z połączenia tych dwóch pasji powstała książka „Górskie wyprawy fotograficzne”, która ma formę luźnego poradnika. Nie zawiera wyłącznie suchej wiedzy, ale całe mnóstwo barwnych historii stanowiących punkt wyjścia do bardziej uniwersalnych opowieści o fotografii.

Książka Górskie wyprawy fotograficzne Karola Nienartowicza

Nie jest to więc typowy podręcznik do nauki fotografii, choć rozdziały stricte podręcznikowe również znajdują się w książce i stanowią ważny element całości.

Na podstawie własnych przygód, doświadczeń, a nawet błędów fotograf opowiada o filozofii fotografowania w górach i nakreśla etos fotografowania górskiego: kogoś, kto nie tylko fotografuje góry, ale też w nich nocuje i spędza wiele dni, a czasem tygodni.” Wydawnictwo Bezdroża

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki w atrakcyjnej cenie wraz z autografem autora.

Książka Górskie wyprawy fotograficzne Karola Nienartowicza

Organizator: Kawiarnia Południk 18, Wydawnictwa Bezdroża, Karol Nienartowicz

Data i miejsce spotkania: Wtorek 8 maja 2018 o godz. 18.00, Kawiarnio-Herbaciarnia Podróżnicza „Południk 18”, Gdańsk, ul. Garncarska 7-9, tel. 514-125-589, wstęp wolny.

Zdjęcie w nagłówku Patagonia, fot. Karol Nienartowicz 2018

Nie ma więcej wpisów

Darmowy poradnik wideo:
Jak zacząć zarabiać na fotografii?

JAK POZYSKAĆ PIERWSZEGO KLIENTA?
Czas trwania 1h 26 minut.

Podziel się tym z przyjaciółmi