Bitwa o zdjęcia. Darmowe szkolenie fotograficzne

Niczym gladiatorzy fotograficzni zewrą się w walce o zdjęcia uczestników darmowego szkolenia fotograficznego. Na arenie stanie dwóch doświadczonych dydaktyków. Pojedynki słowne będą dotyczyły plusów i minusów zdjęć wykonanych przez początkujących fotografów. Pojedynek będzie trwał godzinę, ale po upływie połowy wyznaczonego czasu oręż zostaje zamieniona. Broniący zamieni się rolami z atakującym.

W rolę fotograficznych gladiatorów wcielą się następujący eksperci.

Agata Wieczorek. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi kierunku Grafika na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Dyplom z tematyki fotograficznej ukończyła z wyróżnieniem. Obecnie jest doktorantką na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego Krakowie. Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień z dziedziny grafiki i fotografii. W 2016 roku otrzymała stypendium Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dla najlepszych doktorantów.

Andrzej Zbigniew Leszczyński. Urodzony w 1960 w Sopocie. Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Warszawie, dyplom u Mieczysława Cybulskiego. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, dyplom u prof. Grzegorza Przyborka. Obecnie współpracuje z Liceum Plastycznym w Gdańsku, Ogólnokształcącą Szkołą Sztuk Pięknych w Gdańsku i Wydziałem Grafiki ASP w Gdańsku.

Przemysław Tyler. Właściciel Rising Pictures Polska. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi kierunku Produkcja Filmowa. Producent reklam filmowych dla przedsiębiorców z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki. Ekspert percepcji i perswazji wzrokowej. Analizuje formy wizualne pod kątem postrzegania piękna i generowania skuteczności w przekazie.

Program przewiduje bezpłatny dostęp do 2. materiałów wideo i 2. konferencji online w dniach 3, 4, 6, 7 kwietnia 2017.

Zapisy znajdują się na stronie organizatora.

Nie ma więcej wpisów

Darmowy poradnik wideo:
Jak zacząć zarabiać na fotografii?

JAK POZYSKAĆ PIERWSZEGO KLIENTA?
Czas trwania 1h 26 minut.
Podziel się tym z przyjaciółmi