Affinity Photo trial

Program do obróbki zdjęć Affinity Photo dostępny w wersji trial na 90 dni lub do nabycia w cenie -50%

W związku z obecną sytuacją w większości krajów firma Serif, producent oprogramowania do obróbki zdjęć Affinity Photo oraz programów graficznych Affinity Publisher i Affinity Designer wyszła naprzeciw z inicjatywą obniżenia ceny swoich programów i możliwością pobrania ich do 90 dni za darmo w pełni funkcjonalnych wydaniach.

Affinity Photo śmiało wkracza w świat fotografów i grafików, zdobywając coraz większą popularność. Osobiście należę również do tej grupy. Używam doskonałego i taniego (zastanawiasz się, czy to jest możliwe?) zamiennika Photoshopa od około stycznia 2017, czyli już blisko 3,5 roku. Czy myślę o powrocie? Nie. Czuję ulgę, po latach męczenia się z Adobe.

Jednak mimo rozwodu, zdecydowałem się na zakup Lightrooma 6, czyli ostatniej wersji bez abonamentu. Powodem było rozpoczęcie współpracy z producentem doskonałego oprogramowania LRTimelaps, Guntherem Wegnerem. Otrzymałem licencję na LRTimelaps w wersji dla dla osób, które mają realny wpływ na miłośników fotografii. Program jednak wymagał zainstalowania Lightrooma. Jest to jedyny program Adobe który używam i to tylko przy współpracy z LRTimelaps.

Affinity nieustannie się rozwija. Do niedawna nie było możliwości wypróbowania programu. Jednak i ten brak firma Serif uzupełniła. Triala można pobrać do 20 czerwca 2020 roku.

Program można pobrać na stronie producenta: https://affinity.serif.com/en-us/90-day-affinity-trial/

Nie ukrywam, że w planach mam realizację kursu obsługi Affinity Photo. Nagrałem pierwsze odcinki wideo, w których gruntownie porównuję funkcję w Photoshopie CC i Affinity Photo.

O Affinity pisałem tutaj w momencie podjęcia decyzji rezygnacji z Photoshopa: http://red-focus.pl/rezygnuje-z-photoshopa-na-rzecz-affinity/

Przeprowadziłem również porównanie funkcji Photoshopa i Affinity w postaci tabeli w PDF:
http://red-focus.pl/photoshop_vs_affinity_obszerne_porownanie_funkcji/